Aprílový turnaj Humpolec 2011

V sobotu 2.4 se náš tým tradičně zúčastnil tradičního Aprílového turnaje pro děti a naši šampióni tradičně bodovali. Rozjezd 12ti členného týmu, jen nepatrně oslabeného o pár nemocných započal Vojta Krejčí, který se probojoval až do semifinále, kde nestačil na soupeře z Norimberka a po těžkém boji o finále prohrál a získal tak bronz. Poté se rozjel turnaj naplno a naši bojovali současně na všech třech plochách. Zlato vybojoval Tadeáš Stohwasser, Kačka Pšeničková, Martin Krejčí a po skvělém výkonu i Michael Bis (ve finále 3x zasáhl soupeře do hlavy) a hlavně Tereza Fabiánová, která všechny své soupeřky deklasovala rozdílem třídy.

Stříbrné medaile získali sourozenci Petr a Tereza Pavlíčkovi. Petr udělal z finálového boje drama, po dvou kolech prohrával 1:5, ale ve třetím kole dokázal srovnat skóre, ale za stavu 7:7 dostal zásah do hlavy (7:10). V intenzitě nepolevil, ale dokázal již jen dotáhnout na konečných 8:10.

Bronzové medaile získali Bára Špačková, Aneta Stohwasserová a již výše zmíněný Vojta.

Bez medaile bohužel skončili Pavel Marek a Jakub Štancl, ovšem stejně jako u ostatních lze konstatovat, že bojovali naplno a tvrdě, a dobré jméno týmu rozhodně nezkazili.

Doufáme, že vše si vynahradí 16.4 na turnaji Národní ligy v Olomouci.

Comments are closed.