Bratislava open 2015

Náš výběr závodníků se tentokrát vydal na mezinárodní turnaj v Bratislavě a to pod názvem Bratislava Open 2015. Turnaj byl pořadatelsky zvládnutý na výtečnou. V konkurenci 500-ti závodníků jsme nezaváhali a ukázali jsme naši sílu. Naši „borci“ bojovali s maximálním nasazením a odhodláním vyhrát tu nejcennější trofej. Na tomto turnaji se opět ukázalo, že i náš tým se dokáže vyrovnat zahraniční konkurenci. Zápasníci prošli přes mnoho soupeřů a pro některé z nich byla odměnou trofej nevyšší.

Menší „kaňkou“ bylo i několik nespravedlivých verdiktů rozhodčích, kteří naše borce poškodili v posledních vteřinách zápasu. Tento nepříznivý stav se bohužel dá těžko zvrátit. Smůlu měl i Michal Zhouf, který se kvalifikoval a na svůj finálový zápas čekal bezmála 3 hodiny. Nakonec svému soupeři podlehl 10:13. Bohužel i toto se stává a tak nezbývá než bojovat víc a víc.

Náš tým se umístil na celkovém 8. místě z počtu 62 týmů. Nejvyšší trofej si odvezli Říha Marek, Hypský Jan, Medáčková Veronika, Melicharová Monika a Pulec Daniel. Se stříbrem se můžou pochlubit Čáslavská Veronika, Jochman Adam a Zhouf Michal. Nakonec bronzové umístění získali Klouček David, Stohwasser Tadeáš, Pšeničková Kateřina, Fibiger Patrik a Čáslavský Dan. Bez medailových pozic zůstali tito: Stohwasserová Aneta, Fabiánová Tereza a Kotland Michal.

Jako nejlepší závodník z kategorie mladších kadetů byl vyhlášen Hypský Jan.

Všichni závodníci předvedli skvělé výkony, za které se nemusí v žádném případě stydět. Je vidět, že náš tým se ubírá správným směrem a je o nás slyšet i v mezinárodních kruzích. Poděkování patří především všem závodníkům, kteří se s odvahou a maximálním úsilím, postavili na tatami. Další dík patří trenérům za jejich „kaučink“, přípravu a trpělivost s nimi. V neposlední řadě patří velký dík i rodičům za jejich péči, pomoc a strávený čas na turnaji.

Všem závodníkům ještě jednou blahopřejeme.

Comments are closed.