Cobra Cup 2018

10 zlatých medailí z Cobra cupu 2018

 

Hradecký oddíl Taekwondo WTF se v sobotu 10.3.2018 zúčastnil prvního letošního turnaje konaného v Praze, který je zařazen do taekwondo extraligy a taekwondo extraligy mládeže. Všichni reprezentanti našeho oddílu podali statečné výkony a po zásluze jsme v celkové soutěži týmů obsadili krásné           2. místo. Toto umístění je velmi pozitivní výsledek i z důvodu toho, že několik našich závodníků startovala ve vyšších věkových kategoriích (David Klouček v juniorech, Eliška Burešová v juniorkách, Maron Brandt v kadetech, Veronika Medáčková v kadetkách). A i přes toto všechno se nám podařilo být mezi nejlepšími. Eliška Burešová dokonce ve své kategorii zvítězila.

Je nutné si uvědomit, že je celý rok 2018 před námi a jsme teprve na začátku dlouhé cesty. Obhajujeme 1. místo v TEM (taekwondo extraliga mládeže) což nebude vůbec jednoduché. Ale pokud všichni sportovci budou přistupovat k tréninku a k zápasu, jako na tomto turnaji, půjde vše lehčeji a radostně.

V poslední řadě je třeba poděkovat celému realizačnímu týmu – Karel Nosek, Václav Stohwasser, Michal Kotland, Tereza Fabiánová, Veronika Čáslavská, Michalovi Kloučkovi a všem rodičům!

I v tomto týmu došlo k několika pozitivním změnám a jeho celkové stabilizaci.

Zlatý post – Burešová Eliška, Fabiánová Tereza, Čáslavský Daniel, Lyková Valerie, Hypský Jan, Korel Jakub, Prajsler Jakub, Špunda Andrej, Fučík Štěpán a Ryzák Lukáš

Stříbrný post – Klouček David, Stohwasserová Aneta, Čáslavská Veronika, Jiřička Michael, Novotný Filip, Pospíchal Antonín, Povýšil Artur, Pulcová Darina, Ryzáková Šárka a Vnuková Anna.

Bronzový post – Jochman Adam, Brandt Maron, Hrubá Michaela, Medáčková Veronika, Stoklásek Roman, Vacek Vojtěch

Bez umístění – Zelinka Zdeněk

Comments are closed.