Letní kemp Losinka 2010

Letos se v Jeseníkách uskutečnil již 3. ročník kempu, organizovaného naším oddílem. A co je potřetí, je už tradicí! Tohoto kempu se účastní všechny děti našeho oddílu, ty nejmenší spolu se svými rodiči a sourozenci. Letošní ročník se stejně jako vloni konal v prostředí rekreačního areálu Losinka ve Velkých Losinách. Počet dětí i rodičů překročil loňská čísla a my velmi rádi sledujeme, že rodiče mají zájem o cvičení svých dětí a že je nejen sledují, ale aktivně se zapojují do všech činností. Současně probíhalo na Losince také soustředění reprezentace pod vedením šéftrenéra reprezentace Pavla Krejčího (Hradec Králové) a tak mohly děti i rodiče sledovat tréninky těch, které mají za své vzory a teakwondo se jim dostalo více „pod kůži“.

Sestavili jsme dva oddíly, jeden pro děti do pěti let a druhý pro starší. Mladší oddíl trénovala Eva Grossová za asistence rodičů, starší oddíl vedla Šárka Moravcová spolu s Ing. Pavlem Krejčím a jeho asistenty z národního týmu Věrkou Komrsovou a Davidem Kadlecem. Oba oddíly trénovaly dvoufázově a kromě tvrdé dřiny v tělocvičně doplňovaly program obratnostní a koordinační tréninky venku, nácvik sestav na technické stupně, soutěže a hry na hřišti, koupališti a v potoce. Děti také absolvovaly celodenní túru na rozhlednu, kde je čekalo překvapení v podobě zlaťáků, které využily v závěrečném obchůdku. Večerní TAEKWONDO – AEROBIC měl mnoho příznivců a koncem týdne jsme nacvičované sestavy zvládaly s úsměvem a lehkostí všichni. Proběhla stezka odvahy s táborákem a na závěr nechyběla klasická Olympiáda, kde si děti poměřily síly v klasických disciplínách a mohly porovnat, o kolik se zlepšily od loňska.

Tímto bychom chtěli poděkovat všem trenérům, rodičům a vlastně všem účastníkům za pohodový týden plný dřiny a dobré nálady.

Soustředění stmelilo kolektiv dětí a rodičů, všichni „nováčci“ až neuvěřitelně rychle „zapadli“ mezi nás a tak se již těšíme, že se setkáme v září na trénincích v TJ SOKOL.

Comments are closed.