SOUSTŘEDĚNÍ 2015 ZMĚNA!!!!

Vážení rodiče, sportovní přátelé, kamarádi atd, …

V minulosti jsme Vám představili Letní soustředění v areálu Hotelu Kořínek. Bohužel nás některé informace o tomto zařízení nenechali klidnými a tak jsme se rozhodli prověřit tuto skutečnost osobně. Navštívili jsme s Vaškem areál a po osobní domluvě s majitelem jsme se rozhodli tento pobyt zrušit dá se říci okamžitě  Jako hlavní důvody uvádíme např. komunikaci s majitelem, která byla na bodu mrazu, pokoje 3-lůžkové přestavěny na 6-lůžek, kde nebylo pomalu možné projít k postelím.   Další důležitou věcí byla tělocvična, kdy nic nebyl problém avšak po nátlaku, že ji potřebujeme využívat pouze pro sebe tak nám bylo sděleno, že se domluvíme s ostatními, což nepřipadá v úvahu. Ceny na internetu byly uvedeny také mylně, protože neobsahovali stravu, a jiné a jiné věci.Níže naleznete recenze, které k tomuto areálu přesně na chlup pasují.

http://www.hele.cz/restaurace-hotel-korinek/recenze

http://najisto.centrum.cz/1921738/hotel-korinek/hodnoceni/

Po této zralé úvaze jsme rozhodli, že soustředění proběhne v areálu Losinka ve Velkých Losinách jak tomu bylo předchozí rok. Zde ještě nebylo obsazeno v termínu 22.8.-29.8.2015 takže jsme ihned provedli rezervaci.

Tímto se bude samozřejmě měnit i cena, kterou zašleme dodatečně, nicméně nám bylo sděleno, že by měla být stejná jako loňský rok.

Pevně věříme, že ani tato situace Vás neodradí a na soustředění se sejdeme v počtu v jakém jste se přihlásili. Vzdálenost je pouze o 40 km delší než na areál Hotelu Kořínek.

 

S pozdravem Michal Klouček – odbor pro VV

Comments are closed.