Tři zlaté na Cobra cupu 2010

Rozhodnutí jet na turnaj padlo na poslední chvíli a tak 20. března jela do Prahy na Slávii opravdu jen malá skupinka závodníků. Povinné 1. místo vybojoval Josef Petruška, který svou výkonností převýšil své soupeře o třídu. Zápasil však hlavně kvůli “svým” dětem, které trénuje, a ty na něm mohly oči nechat. Martin Krejčí neměl ve své kategorii dětí do 6 let žádného soupeře a tak ho pořadatelé po dohodě s trenérem přesunuli do skupiny o 2 roky výš, což ovšem Martinovi vůbec nevadilo a ve strhujícím finále porazil svého vyššího soupeře z Hirundo Praha 2:1. Ani jeho starší bratr nezaváhal a ve finále porazil soupeře z pořádajícího klubu Cobra Praha 10:0. Bojoval skvěle a všechny body získal kopy z otoček, což je v této dětské kategorii přinejmenším neobvyklé.

Dobře bojoval i Ondřej Skrbek, který podlehl až v semifinále v současnosti nejlepšímu českému závodníkovi Viktoru Jankovskému 0:3.

Velmi dobrý výkon podala i Šárka Moravcová, která taktéž v semifinále prohrála s výbornou Michaelou Pinkavovou, žijící a trénující v USA 1:9. Přestože soupeřka od začátku byla lepší, Šárka to nevzdávala a velmi aktivně bojovala až do konce.

V kategorii kadetů nastoupil Jakub Hájek, který prohrál v prvním kole

1:4 se soupeřem z Protivína. Jakub zápas také nevzdal a snažil se, ale na zkušenějšího soupeře dnes prostě neměl.

Comments are closed.