VÁNOČNÍ TURNAJ 2016

V pátek 9.11. 2016 se náš tým vydal na závody do Pelhřimova, kde strávil celý víkend. Náš tým sčítal 22 závodníků. Tým by nebyl úplný bez rodičů, kteří nás celý víkend podporovali, ostatně jako na každých závodech, a za to jim patří obrovské poděkování. Samozřejmě nemůžeme zapomenout na trenéry, kteří s námi mají plno trpělivosti a vždy stojí za námi, i když se nám příliš nedaří.

V sobotu do bojů nastoupili naši mladší svěřenci, kterým se velice dařilo. Každý měl velice napínavé a těžké zápasy. Především Honza Hypský měl 3 poutavé zápasy, u kterých jsme do posledních vteřin netušili, jak dopadnou, po zásluze vyhrál. Děti svým výkonem obsadily celkové 2. místo. V neděli bojovali starší taekwondisté, od kterých se očekávalo, že naváží na úspěch dětí. To se bohužel nestalo.

1.místo

Hypský Honza, Adam Jochman, Pospíchal Antonín, Pulcová Darina

2.místo

Veronika Medáčková, Monika Melicharová, Fibiger Patrik

3.místo

Čáslavská Veronika, Fabiánová Tereza, Fučík Štěpán, Klouček David, Novotný Filip, Pšeničková Kateřina, Pulec Daniel, Říha Marek, Stöhwasser Tadeáš, Stoklásek Roman, Vlachová Karolína, Vlachová Kristýna, Vnuková Anna

4.místo

Čáslavský Daniel, Prajsler Jakub, Stöhwasserová Aneta

Jelikož to byly v tomto roce naše poslední závody, chtěli bychom všem popřát všechno nejlepší do Nového roku, hodně zdraví, štěstí, lásky a úspěchu v osobním, školním i pracovním životě. Těšíme se, že si naši trenéři přes Vánoce odpočnou, my načerpáme nové síly a hned na začátku roku 2017 se zase všichni ve zdraví a v dobré náladě (trenéři obzvlášť) sejdeme v tělocvičně.

Více fotek naleznete ZDE

 

Comments are closed.