Austrian Open Innsbruck 2019

Do rakouského města Innbruck se vydali naši „sokoli“ ve dnech 8 – 9. 6. 2019. Turnaj nejvyšší klasifikace (G1) s názvem Austria Open, absolvovali závodníci pod záštitou reprezentace České republiky. Jednalo se o Davida Kloučka, Tadeáše Stohwassera, Adama Jochmana a Jana Hypského.

Kapacita turnaje byla ustálena na čísle 1200 závodníků, kteří se sjeli ze všech koutů světa. V překrásné hale se bojovalo na 10 – ti tatami.

Všichni závodníci předvedli skvělé výkony, kdy v kvalifikačních kolech postoupili všichni. Zápasy probíhaly bez problémů a i přes prohru byli naši závodníci rovnocenným soupeřem a nabití pozitivní energií. Ukázali, že umí rány nejen rozdávat ale i přijímat.

Celý zápasový den zpečetil Honza Hypský, který předvedl skvělý napínavý zápas a získal cenný kov v podobě 3. místa.

K domovu jsme tedy odjížděli se vztyčenou hlavou a s uspokojivými výsledky. A protože cesta byla dlouhá (cca 700 km), rozebrali jsme cestou drobné chybičky, kterým se máme v dalších zápasech vyvarovat.:)

Závodníkům patří poděkování za jejich odvahu a respekt s jakou se na tatami postavili. Reprezentaci České republiky děkujeme za zajištění závodníků při jejich zápase a Vaškovi a Michalovi za podporu při výjezdu na tento turnaj..)

Comments are closed.