COBRA CUP 2017

V neděli 26. 2. 2017 se náš tým ubíral na v pořadí již 14. ročník Cobra Cupu, který se konal v Praze. Do bojů jsme zapojili 27 závodníků, kteří odvedli skvělou práci a dostali náš oddíl na celkové 2. místo hodnocení v týmech. Před námi skončil nejpočetnější oddíl České republiky a tím je TKD Lacek z Pelhřimova. Tento výsledek je skvělý, protože ve velké konkurenci se hradecký oddíl již dlouhodobě neztrácí. Turnaje se zúčastnilo necelých 200 závodníků ze zhruba 15 –ti týmů.

Boje, po delší době, začali v hodinách, které byly avizovány i v propozicích. I zde velké díky organizátorům, že jsme mohli přijet domů zavčas.:)

Zápasy probíhali bez větších zdržení, škoda jen malé účasti závodníků. Trofeje nejvyšší si zaslouženě odvezli Burešová Eliška, Klouček David, Melicharová Monika, Brandt Maron, Novotný Filip, Fučík Štěpán, Pšeničková Kateřina, Pulec Daniel, Pulcová Darina, Hypský Jan. Na stříbru skončili Fabiánová Tereza, Fibiger Patrik, Medáčková Veronika, Říha Marek, Stohwasser Tadeáš, Stoklásek Roman, Vacková Anna. Třetí příčka patří Čáslavská Veronika, Danihel Jan, Lyková Valerie, Vnuková Anna. Příčku „bramborové medaile“ získali Čáslavský Daniel, Jochman Adam, Pospíchal Antonín, Prajsler Jakub, Stohwasserová Aneta, Vacek Vojtěch. Nevadí, příště jim to vrátíte.:)

Tentokrát se nám nevyhnulo zranění kdy v „hradeckém finále Marka s Davidem“ si Marek nešťastnou náhodou poranil koleno a zápas tak pro něho skončil předčasně. Přejeme rychlé uzdravení .:

Tímto chci poděkovat trenérům za jejich skvěle odvedenou práci s dětmi a to jak na tréninku tak i na samotném turnaji. Velký dík patří samozřejmě i rodičům, kteří své děti v tomto sportu podporují jak časově tak i finančně.

Ještě jednou dííííky.

Comments are closed.