COBRA CUP 2019

V květnové sobotě 18. 5. 2019 pořádal pražský klub tradiční turnaj sportovního taekwonda nazvaný Cobra Cup. Do Prahy Sokol Hradce Králové vypravil 23 závodníků. Obsazenost zde byla 200 závodníků. Organizace malinko vázla a výkony některých rozhodčí byly tristní. I s tím se ale naši závodníci museli vypořádat a i přes tyto nešvary skončil tým Sokola na celkovém třetím místě v hodnocení týmů.

Svěřenci našich trenérů svedli spoustu pohledných bojů. Při sportu je však potřeba i štěstí, a některé se převážilo na stranu soupeře. To ale nic nemění na tom, že zlatou pozici obsadili David Klouček, Eliška Burešová, Jan Hypský, Jakub Korel, Adam Jochman, Monika Melicharová, Jakub Prajsler, Šárka Ryzáková a náš senior ROMAN RYZÁK! Stříbro si odnesli Patrik Fibiger, Veronika Medáčková, Filip Novotný, Lukáš Ryzák, Vojtěch Vacek, Anna Vnuková , Sára Kunschaková a po delší odmlce i Jaromír Stoklásek. Bronzovou pozici mají Dan Čáslavský, Michaela Hrubá a Tadeáš Stohwasser. Bez umístění skončili Michal Kotland, Antonín Pospíchal a Artur Povýšil.

Oddíl stále vykazuje vzestup, o čemž svědčí i celkové umístění v průběžných výsledcích TE,TEM, NTL, NTLM.

Velké díky trenérům za jejich skvěle odvedenou práci v oddíle, na tréninku a na turnajích. Díky patří i rodičům za podporu a propagaci tohoto sportu.

Comments are closed.