Czech Open 2018

Dne 23. 6. 2018 se konal v pořadí již 25. ročník otevřeného mistrovství České republiky pod názvem Czech Open 2018. Královéhradečtí se vydali do pražské metropole v hojném počtu, který čítal 29 závodníků. Tento turnaj je vyvrcholením sezóny, a proto se na něj pečlivě připravujeme. A trenéři své svěřence připravili opravdu pečlivě. Ani vysoká účast na turnaji nás nepřipravila o vítězství TAEM (Taekwondo extraliga mládeže) a celkové umístění týmu bylo na stupni číslo dvě. V tomto roce vybojovali titul Mistra České republiky závodníci Burešová Eliška, Jochman Adam, Klouček David, Love Joey, Melicharová Monika, Povýšil Artur a Špunda Andrej. Titul Vicemistr České republiky získali Fabiánová Tereza, Fibiger Patrik, Fučík Štěpán, Lyková Valerie, Novotný Filip, Prajsler Jakub, Ryzáková Šárka, Stohwasserová Aneta, Stohwasser Tadeáš, Vacek Vojtěch, Vnuková Anna a Zelinka Zdeněk. Třetí post obsadili Hrdina Tomáš, Hrubá Michaela, Čáslavská Veronika, Jiřička Michal, Korel Jakub, Kotland Michal, Pospíchal Antonín, Vlach Matyáš a Vlachová Kristýna. Na nebodované příčce se umístil Ryzák Lukáš. Všem velká gratulace k získaným titulům. GRATULEJEME. Je vidět vzestupná tendence týmu Sokola Hradec Králové, v počtu účastníků na turnajích, umístění jednotlivců i celkové umístění. To vše ukazuje na správnou cestu.

Poděkování patří všem závodníkům, jejich trenérům, kteří se jim po celý rok svědomitě věnují, dále rodičům za přípravu a podporu tohoto sportu svých dětí na jednotlivých turnajích a samotných trénincích.

Závěrem Vám všem přeji klidné prožití zbytku školních prázdnin a těšíme se na setkání při letním soustředění Zbraslavice 2018, kde se společně setkáme a zhodnotíme 2 měsíce odpočinku.:) 

Ostatní foto ZDE.

 

Comments are closed.