Sokol Cup 2011

Tak jak je již dlouholetou tradicí konal se v sobotu 15. října v hale TJ Sokol Hradec Králové SOKOL CUP 2011. Je to největší mezinárodní turnaj dětí a mládeže v ČR, který je zařazen do seriálu Národní ligy dětí a mládeže Českého svazu Taekwondo WTF. Na turnaji startovalo 207 závodníků z týmů Německa, Polska, Slovenska a České republiky.

Hned v pátek nastala organizátorům horká chvíle, když na registraci dorazilo několik zahraničních týmů, které nebyly přihlášeny v registračním on-line systému. Nicméně byla to jediná nepředvídaná věc celé akce.

Na turnaji měl početné zastoupení i náš klub, který reprezentovali tito borci: Míša Bis, Kačka Pšeničková, Kuba Štancl, Terka Fabiánová, Martin Krejčí, Vojtěch Krejčí, David Klouček, Lukáš Drábek, David Štajner Ondřej Drábek, Bára Špačková, Áňa Stohwasserová, Táďa Stohwasser, Roman Stoklásek, Jára Stoklásek, Samuel Balcar, Michal Novák, Tereza Králíčková, Kája Uhlířová a Marek Říha. Všichni tito mladí nadějní bojovníci předvedli skvělé výkony, kterými dotáhli svůj tým celkově na výborné 2. místo a to v konkurenci 20 týmů. Tento úspěch navazuje na skvělý výkon týmu z červnového Mistrovství české republiky. To dokazuje správný směr a výchovu sportovců mládežnické základny v Hradci Králové pod vedením zkušených trenérů.

Velký dík patří sportovcům, organizátorům, sponzorům a také samozřejmě rodičům, kteří se starali a pomáhali při zajištění svých dětí, ale také o přípravu celého turnaje.

Karel Nosek

 

Comments are closed.