Sokol Cup & CEFTA 2021

Sobotní den 9. 10. 2021 patřil již tradičně 19. ročníku turnaje nazvaný Sokol Cup 2021/CEFTA. Po časové odmlce nám bylo svěřeno organizátorství CEFTA (turnaj olympijských nadějí). Do tohoto spadají kategorie kadetů a juniorů. Turnaj je zařazen do Taekwondo extraligy mládeže(TEM) a Národní Taekwondo ligy mládeže(NTLM).  Covidová doba je bohužel nelítostná a tak jsme se snažili dodržet veškerá hygienická opatření nařízená vládou. Cestu k nám našlo 150 závodníků převážně z České republiky, Maďarské, Slovenské a Polské republiky.  

Díky práci trenérů náš oddíl nezaostával za ostatními. Skvěle si vedli naši závodníci při samotných bojích. Sokol jich vyslal hned 17. Někteří naši svěřenci kvůli zraněním a nemoci nemohli nastoupit.  Celkově se náš tým TJ Sokol Hradec Králové umístil 3. místě.

Rádi bychom poděkovali všem organizátorům a rodičům za dobře zvládnutý turnaj, ochotu a obětavost, se kterou připravili tento turnaj v nelehkých podmínkách, způsobených současnou situací. Dále za podporu a pomoc od ČOS (bratr Uhlíř), TJ Sokol Hradec Králové, městu Hradec Králové a svazu Taekwondo, jmenovitě prezidentu panu Ing. Bohuslavu Hybrantovi a panu Martinu Parůžkovi. Přejme si, aby se situace vrátila do normálních kolejí a děti mohly normálně sportovat a organizovat tyto soutěže i do budoucna.

Výsledky jednotlivců:

 

  1. místo: Michaela Hrubá, Zbyněk Jirout, Jakub Korel, Valerie Lyková, Lukáš Ryzák, Šárka Ryzáková, Roman Stoklásek, Anna Vnuková
  2. místo: David Klouček, Veronika Medáčková, Monika Melicharová, Artur Povýšil, Tadeáš Stohwasser, Jaromír Stoklásek, Vojtěch Vacek
  3. místo: Jan Hypský, Antonín Pospíchal,

Gratulace všem.

 

FOTKY ZDE

Comments are closed.